СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому південно-західна котельня відновила роботу, ремонт на мережі розпочнеться сьогодні
- Останнє оновлення: 04 грудня 2017
Південно-західна котельня ДП «Кіровоградтепло» відновила свою діяльність і розпочала подачу тепла до житлових будинків і закладів соціальної сфери міста.
Як повідомив заступник директора підприємства Анатолій Таран, ремонтна бригад знайшла місце пориву тепломережі і локалізувала його.
Без теплопостачання залишилися декілька будинків по вулиці Волкова: № 4, корпуси 1, 2, 3, 4, 5 та № 11, корпус 1.
Ремонт на мережі розпочнеться сьогодні, 4 грудня, пообіцяв Анатолій Таран, після отримання необхідних дозволів на проведення земляних робіт.
