22жовтня2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Павло Лісниченко: У найближчі півроку моніторитимемо медичні закупівлі у Кропивницькому

СУСПІЛЬСТВО

Павло Лісниченко: У найближчі півроку моніторитимемо медичні закупівлі у Кропивницькому

1512641367

Сьогодні, 7 грудня,  у Кропивницькому запрацював Центр реагування на порушення у сфері закупівель.

Моніторингом закупівель займатимуться члени  «Центру медіарозслідувань «Прозоро», які працюють у сфері публічних закупівель у рамках DOZORRO-спільноти, інформує офіційний сайт ГО.

Громадська організація «Центр медіарозслідувань «Прозоро» проводить системний моніторинг публічних закупівель на території Кіровоградської області. У рамках моніторингу ГО здійснює аналіз закупівель з метою виявлення можливих порушень, їх усунення для досягнення прозорості, ефективності та збільшення конкурентності. 

У листопаді нинішнього  року ГО «Центр медіарозслідувань «Прозоро» стала учасником проекту «Медичні закупівлі місцевого рівня – контроль та реагування», що здійснюється за підтримки ГО «Інститут аналітики адвокації» та МФ «Відродження». Одним із заходів проекту передбачається створення Центру реагування на порушення у сфері закупівель.

«Відсьогодні і найближчі півроку ми займатимемось моніторингом медичних закупівель. Ми почали цю роботу з липня, у рамках діяльності DOZORRO-спільноти, однак тепер окремим блоком нашої роботи стануть медичні закупівлі», – відзначив голова організації Павло Лісниченко.

У рамках своєї діяльності Центр реагування на порушення у сфері закупівель проводитиме щоденний моніторинг закупівель по Кіровоградській області з фокусом на закупівлі сфери охорони здоров’я. Окрім цього діяльністю передбачено налагодження взаємодії із Замовниками у попередженні порушень, оскарження виявлених порушень, а також співпраця з контролюючими та правоохоронними органами.

Під час моніторингу Центр реагування на порушення у сфері закупівель співпрацюватиме із управлінням захисту економіки в Кіровоградській області ДЗЕ НП України, управлінням східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області, а також із замовниками Кіровоградщини. Останні можуть отримати консультації Центру щодо проведення публічних закупівель.

Контактні дані Центру реагування на порушення у сфері закупівель: 

Павло Лісниченко, 050 594 20 58 

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.