СУСПІЛЬСТВО
Кропивницький: представникам міського самоврядування подякували за працю
- Останнє оновлення: 08 грудня 2017

З Днем місцевого самоврядування депутатів місцевих рад, членів їхніх виконавчих комітетів, спеціалістів виконавчих органів привітав заступник міського голови Кропивницького Олександр Мосін.
«Передаювам щирі привітання від міського голови Андрія Райковича і секретаря міської ради Андрія Табалова. Усі ми, на якій би посаді хто не працював у міській владі, маємо чесно, професійно, віддано трудитися на благо Кропивницького та його громади, виконувати заповіт Олександра Пашутіна – «Служіння громаді має бути метою життя», – зауважив Олександр Мосін.

Він наголосив, що у місцевому самоврядуванні працюють люди, які стоять найближче до вирішення щоденних нагальних проблем людей. Тож головне завдання – у швидкій і якісній демонстрації мешканцям командної роботи. Міській владі під силу крок за кроком домогтися довгоочікуваних змін і ефективно управляти містом, переконаний пан Мосін.
Він вручив відзнаки міської ради та виконавчого комітету кращим працівникам місцевого самоврядування. Почесними грамотами міської ради Кропивницького та її виконавчого комітету відзначені начальник управління розвитку транспорту та зв’язку Олександр Вергун, головний спеціаліст відділу прийому громадян Центру соціальних виплат та компенсацій управління соціального захисту населення Подільської районної у місті Кропивницькому ради Надія Гришина та головний спеціаліст сектору контролю загального відділу міської ради Вікторія Лопатіна.

Святкового настрою учасникам зібрання додав камерний оркестр музичного училища під керівництвом Наталії Хілобокової.
