СУСПІЛЬСТВО
ОБСЄ поінформували про хід опалювального сезону та реалізацію гендерної політики на Кіровоградщині
- Останнє оновлення: 21 грудня 2017

Голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко зустрівся з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.
Предметом зустрічі стало обговорення загальної ситуації в області, інформує прес-служба ОДА.
Сергій Кузьменко охарактеризував спостерігачам стан справ у соціально-економічному та політичному житті області в контексті впроваджуваних в державі реформ. Зокрема, він звернув увагу на регіональні успіхи в реалізації освітньої, медичної, пенсійної реформ та децентралізації.
Також учасники зустрічі обговорили низку важливих питань, що стосувалися ходу опалювального сезону в обласному центрі, діяльності уранодобувних підприємств, цінової політики, соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, вимушених переселенців, реалізації гендерної політики тощо.
