СУСПІЛЬСТВО
Бобринецька ЦРЛ має новенький автомобіль швидкої допомоги
- Останнє оновлення: 05 січня 2018
У Бобринці для потреб центральної районної лікарні урочисто вручали автомобіль швидкої допомоги.У Бобринці для потреб центральної районної лікарні урочисто вручали автомобіль швидкої допомоги.
Ключі від нього передав голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко, інформує відомча прес-служба.
Придбання такого авто вартістю близько 800 тисяч гривень проспонсорував Володимир Івашина, керівник фермерського господарства у Бобринецькому районі. Олександр Чорноіваненко висловив слова вдячності сільгоспвиробнику та вручив йому Почесну грамоту Кіровоградської обласної ради.
За подарунок подякували й голова Бобринецької районної ради Олена Гадемська та головний лікар ЦРЛ Лариса Семенюк.
