СУСПІЛЬСТВО
Напередодні Різдва керівник обласної юстиції вручив перші документи двом малюкам
- Останнє оновлення: 05 січня 2018

Напередодні Різдва у міському пологовому будинку вже традиційне вручали перші документи новонароджених.
Керівник обласної юстиції Вадим Гуцул привітав молодих батьків із народженням малюків і вручив свідоцтво про народження двом діткам – Ульяні Варіченко та Єгору Калашнікову.
«Щотижня сервіс із вручення перших документів дитини в закладах охорони здоров’я користується серед мешканців Кіровоградщини все більшою популярністю. І мені, як керівнику, приємно відзначати, що з моменту запуску проекту на території Кіровоградської області свідоцтва про народження малюків без бюрократії і довготривалої витрати часу змогли отримати 7 135 молодих батьків», – відзначив начальник обласного управління юстиції Вадим Гуцул.
