СУСПІЛЬСТВО
30 новоукраїнців отримали відзнаки Президента України
- Останнє оновлення: 09 січня 2018
У Новоукраїнському райвійськкоматі пройшло нагородження звільнених у запас військовослужбовців – учасників антитерористичної операції.

Із словами вдячності до них звернулась секретар міської ради Людмила Вишневецька, яка від усіх жителів Новоукраїнської громади подякувала присутнім за можливість зустрічати Новорічні та Різдвяні свята на мирній землі та під мирним небом, а також вручила подарунки родинам загиблих героїв.

http://nu-rada.gov.ua
