СУСПІЛЬСТВО
Відійшов у вічність Станіслав Гайдук
- Останнє оновлення: 10 січня 2018

Не стало Станіслава Микитовича Гайдука – директора Олександрійського педагогічного коледжу імені В. О. Сухомлинського, колишнього начальника управління освіти Кіровоградської облдлержадміністрації.
Про це на власній сторінці у Facebook повідомив Анатолій Саржевський.
«Наше знайомство відбулося 30 років тому під час службового відрядження до міста Олександрії ( на той час працював провідним інспектором - методистом обласного управління освіти), а він – директором місцевої школи. Вже тоді він запам'ятався вдумливим керівником педагогічного та учнівського колективів, людиною неспокійної вдачі, з професійним баченням розвитку освітнього процесу в закладі, діловитістю та комунікабельністю, повагою до співрозмовників...
Останній раз зустрівся з Станіславом Микитовичем восени вже минулого року в управлінні освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації.
Багатьом освітянам області та студентам Олександрійського педагогічного коледжу, який став творчою лабораторією вивчення, пропаганди та впровадження ідей В.О.Сухомлинського, зокрема, пощастило працювати з цією небайдужою до освіти людиною та до її потреб, яка була справжнім життєлюбом, науковцем, лауреатом обласної педагогічної премії імені В.Сухомлинського, відмінником освіти України», – йдеться у повідомленні.
