СУСПІЛЬСТВО
Дітям-прогульникам у дитсадках Олександрії місця немає
- Останнє оновлення: 11 січня 2018
Міський голова Олександрії Степан Цапюк доручив відрахувати з дитячих садків дітей, які рідко відвідують дитячий заклад.
Про це очільник міста заявив на засіданні виконкому 11 січня, передає «Моя Олександрія».
"Тих дітей, у яких відвідуваність менше 50 відсотків, – відрахувати. Дати можливість батькам, які потребують: працюють, але не можуть своїх дітей влаштувати до садка", – сказав міський голова Цапюк.
Доручення отримала новий керівник міського управління освіти Вікторія Чернецька.
Фото: прес-служби міськради
