20листопада2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Мешканець Маловисківського району ухилявся від сплати аліментів, аж поки не набігла кругленька сума

СУСПІЛЬСТВО

Мешканець Маловисківського району ухилявся від сплати аліментів, аж поки не набігла кругленька сума

Мешканець Маловисківського району сплатив багаторічну заборгованість із аліментів на утримання сина після арешту земельної ділянки, що знаходилась у його власності.

alimenty 01 1024x683Згідно з даними  виконавчого документа, чоловік ухилявся від сплати аліментів, починаючи з 2008 року. Загальна сума заборгованості становила вже понад  80 тисяч гривень.

«Попри те, що зміни до вітчизняного законодавства щодо посилення відповідальності злісних неплатників аліментів ще не вступили в силу, органи державної виконавчої служби Кіровоградщини продовжують невпинно боротися з особами, які ухиляються від виконання своїх батьківських обов'язків. У ході здійснення виконавчого провадження, не виявивши доходів, за рахунок яких можна було б ліквідувати борг, державні виконавці звернули стягнення на земельну ділянку неплатника. З метою уникнення відчуження майна чоловік сплатив заборгованість у розмірі 83 727,50 гривень. Саме тому хочу закликати всіх боржників вчасно сплачувати борги, щоб не залишитися без власного майна», – відзначив керівник обласної юстиції Вадим Гуцул.

Загалом на Кіровоградщині впродовж 2017 року було описано 85 земельних ділянок, із яких 21 було примусово реалізовано за 836 271 гривню.