20листопада2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов звітував про зроблене протягом року

СУСПІЛЬСТВО

Секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов звітував про зроблене протягом року

20180112 111235

Сьогодні, 12 січня,  секретар міської ради міста Кропивницького Андрій Табалов прозвітував про свою діяльність на посаді у 2017 році.

Ціни, транспорт, пільги для пенсіонерів, зменшення кількості бійок перед відкриттям сесій міської ради, особистий прийом громадян, питання благоустрою міста, освіта, медичні заклади,  рух транспорту, підготовка матеріалів  для сесії та для виконкому – це далеко не повний перелік питань, «делегованих» йому містянами під час зйомки інформаційного ролика про роботу секретаря міської ради.

«Відсотків на 30 люди розуміють, що насправді входить до кола моїх посадових обов’язків», – зауважив Андрій Табалов.

Тому й зупинився посадовець детально на зробленому минулоріч: проведено 17 сесійних засідань, 6 постійних комісій ( у роботі яких з'явилася прозорість) засідали 158 разів і при цьому розглянули 1353 питання та підготували 153 доручення. На особистий прийом безпосередньо до секретаря міської ради прийшли 63 особи, він одержав  351 звернення, з них 300 заяв уже розглянуто, ще 41 перебуває на контролі. 

«У 90 відсотків випадків люди звертаються з питаннями, які не є у сфері мого пливу як секретаря міської ради, але я – в команді міського голови, тому приймаємо-переадресовуємо-вирішуємо всі запити по мірі можливостей», – наголосив Андрій Табалов.

Ще один інструмент впливу на позитивний імідж депкорпусу – це проведення депутатських днів, їх минулоріч було 8.

«Я взяв на себе ініціативу розглядати не лише заплановані теми, а й нагальні, з якими не варто зволікати. Скажімо, безпритульні тварини – це актуальне питання для міста;  стан спортивної галузі, розвиток ОСББ, аварія на газопроводі, пасажирські перевезення – це все те, що обговорювали і над чим працювали депутати. У контексті останнього – на нинішній рік  у бюджет закладено порядка 30 мільйонів  гривень для придбання 10 великомісних автобусів», – зазначив секретар міської ради.

Протягом 2017-го до міськради надійшло 10 електронних петицій, щоправда, чотири з них не набрали необхідної кількості голосів. Однак прозорості в роботі ради додалося, й тому вона у всеукраїнському рейтингу – серед найпрозоріших.

До позитивної практики Андрій Табалов відніс і  запровадження депутатських звітів (у форматі обов'язкової присутності на них керівників управлінь КМР); обов'язкові звіти голів постійних комісій; онлайн-трансляції не лише сесійних засідань, а й комісій; облаштування окремої кімнати для прийому громадян тощо.

20180112 113340

До переліку найважливіших кроків ввійшли: перспективний план роботи міської ради, вчасне прийняття бюджету, затвердження програми розвитку профільних управлінь, голосування за оптимізацію освітніх і медичних закладів.

«Програма «Безпечне місто», розроблена на 2017-2020 роки покликана поліпшити якість життя мешканців обласного центру. У нас крадуться люки, нищаться ліфти, псується Набережна. Так не має бути. Програма «Безпечне місто» допоможе відслідковувати й карати винних», – підкреслив  Андрій Табалов.