20листопада2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Андрій Табалов: ЗМІ – це дуже важливий компонент у роботі міської ради Кропивницького

СУСПІЛЬСТВО

Андрій Табалов: ЗМІ – це дуже важливий компонент у роботі міської ради Кропивницького

IMG 6635

Говорячи про нагальність інформування мешканців обласного центру про діяльність органів влади під час свого звіту за рік роботи секретарем  міської ради Кропивницького,  Андрій Табалов важливим компонентом співпраці назвав засоби масової інформації. 

«Нам треба разом працювати на позитивний імідж Кропивницького. Це один зі шляхів підвищення ефективності нашої роботи. Тож, на часі – оголошення і проведення тендера серед ЗМІ на комплексне висвітлення діяльності роботи міської ради», – зауважив Андрій Табалов. 

На його переконання, співпраця зі ЗМІ в напрямку формування позитивного іміджу лише додасть бонусів Кропивницькому в цілому. Бо позитивний імідж – це й потенційні іноземні інвестиції, і туристи, котрі прагнуть відкрити для себе привабливі, а не занедбані місця, і підстава для того, аби пишатися своїм містом.

На часі – нівелювання стереотипів про піар влади, як виключний негатив. Люди мають знати, що хорошого є в Кропивницькому, щоб виникало бажання його відвідувати, відкривати для себе. 

«Я боляче ставлюся до негативної інформації про наше місто. Надто ж, коли ЗМІ перекручують факти. Кілька маніпулятивних заголовків здатні  відлякати  інвесторів, туристів. Кропивницький має прогрес. І у мене прохання до журналістів: бачити позитив, писати про нього, множити його», –  підкреслив секретар міськради.