СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому визначилися переможці шахового турніру
- Останнє оновлення: 15 січня 2018
Упродовж п’ятнадцяти днів у шаховому клубі «Гамбіт» тривав турнір серед юнаків, чоловіків та ветеранів, присвячений Новорічним та Різдвяним святам, у якому взяли участь 25 шахістів.

У змаганні чоловіків перше місце посів Андрій Ломакін, друге – завоював Антон Петушинський, а бронзу отримав Іван Ковальчук.
Перемогу серед юнаків здобув Костянтин Криворог, срібна медаль – у Романа Кузенного, третім став Антон Негрей.
У ветеранів із однаковим результатом перше місце розділили Аркадій Аскері, Олександр Савченко та Василь Гуцало.

Переможці й призери змагань нагороджені дипломами управління молоді та спорту міської ради, а також отримали подарунки від президента обласної федерації шахів Ігоря Волкова.

