СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому працює снігоочисна техніка: ніщо не має їй заважати
- Останнє оновлення: 16 січня 2018

Через погіршення погодних умов кропивницьких водіїв просять прибрати автівки з вуличних узбіч.
Управління патрульної поліції Кіровоградської області звертається до власників автотранспортних засобів з проханням не залишати автомобілі біля узбіч у вечірній та нічний час, оскільки припаркований на узбіччях транспорт заважає якісному прибиранню снігу, дотриманню правил дорожнього руху та наданню переваги в русі спецтехніки, коли та працює.
Залишений на узбіччях особистий транспорт, який заважатиме прибиранню снігу, буде евакуйовано.
