СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому протестували проти імітації монетизації пільг та субсидій
- Останнє оновлення: 31 січня 2018

Сьогодні, 31 січня, під стінами міськради пройшла акція протесту. Люди, котрі зібралися на неї, представлялися працівниками ОСББ.
«Монетизація, а не імітація», «Гройсман, не гальмуй, монетизуй», «Реальні кошти – реальним споживачам», «ОСББ Кропивницького –проти імітації монетизації пільг та субсидій», «Борги на рахунок не віддадуть, ОСББ до гроба доведуть», – плакати з такими надписами мітингарі тримали в руках.
Їхня сьогоднішня акція покликана була привернути увагу уряду до проблем, що виникли останнім часом. Доручити Мінфіну тa Мінрегіону повернути кошти по субсидіях нa поточні рaхунки ОСББ без відкриття спеціальних рахунків – вимагали працівники та керівники місцевих ОСББ.
Подібні акції мають пройти й по інших містах України.

