28червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому активніше відловлюватимуть небезпечних безпритульних тварин

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому активніше відловлюватимуть небезпечних безпритульних тварин

В обласному центрі почастішали випадки неприємних зустрічей мешканців міста з безпритульними собаками.

10081 368x264 2На цьому акцентував увагу перший заступник міського голови Кропивиницького Олександр Мосін під час апаратної наради, інформує прес-служба міськради.

"Спеціалісти КП “Універсал-2005” наче й відловлюють їх, відвозять на стерилізацію. Але останнім часом, можливо погода заважала виконувати такі роботи, ми маємо негативні відгуки саме в цьому сегменті діяльності комунальників", – відзначив Олександр Мосін.

Він доручив директору комунального підприємства Віктору Панішку активізувати роботу спеціальної бригади, оперативніше реагувати на сигнали від жителів, самим відслідковувати місця дислокації агресивних тварин.