СУСПІЛЬСТВО
Андрію Райковичу поскаржилися на незадовільне харчування в гімназїї імені Шевченка
- Останнє оновлення: 12 лютого 2018
Про це міський голова Кропивницького повідомив сьогодні, 12 лютого, під час апаратної наради.
«Що це за новини? Ми відповідально ставимося до того, що і як їдять діти у школах. А тут раптом батьки повідомляють мені про невдоволення тим, що готують учням п’ятої міської гімназії», – зазначив Андрій Райкович.
При цьому він дав усне розпорядження – негайно перевірити згаданий навчальний заклад і розібратися, що не влаштовує школярів та їхніх батьків.
