23травня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО До дня закоханих та свята жінок: неординарні подарунки пропонують ПриватБанк та “Аграрник”

СУСПІЛЬСТВО

До дня закоханих та свята жінок: неординарні подарунки пропонують ПриватБанк та “Аграрник”

Обласний комунальний навчально-курсовий комбінат "Аграрник", що по вул. Ю. Коваленка, 1, та ПриватБанк пропонують кропивничанам кардинально змінити підхід до вибору подарунків до Дня усіх закоханих та 8 березня. 

Чому б не презентувати коханій до 8 березня сертифікат на оплату за навчання в автошколі? Кохана обов’язково оцінить оригінальність вибору, і користь – можна розраховувати, що до магазинів, базарів, шкіл, садочків  тепер рулюватиме саме вона:). Тим більше, що сертифікат можна  придбати вже сьогодні, а оплачувати згодом частинами.  

“Уже не один рік ми навчаємо кропивничан правил водійської майстерності. Знаю не з чуток, що бажаючих навчатись багато, але не у всіх є потрібна сума коштів. Сервіс ПриватБанку дозволить нашим клієнтам не лише швидко і зручно оплатити безпосередньо у комбінаті, але й оплачувати послугу частинами протягом трьох місяців”, – розповідає директор обласного комунального навчально-курсового комбінату "Аграрник" Микола Мармаза. 

005За допомогою сервісу “Оплата частинами” ПриватБанку суму будь-якої покупки можна розділити на рівні частини (до 25 платежів). Кредит оформляється автоматично просто біля каси, а договором з усіма необхідними реквізитами при цьому стає чек. За умови своєчасного внесення всіх платежів, користування кредитом для покупця безкоштовне. Щоб дізнатися про  суму,  доступну для придбання товарів  чи послуг в розстрочку, клієнту достатньо надіслати SMS на номер 10060 із текстом chast. 

“Наш сервіс “Оплата частинами” - це ключ до здійснення усіх мрій. Мрієте про гаджет, чи про відпочинок, нову шубку чи обручку? Досить чекати на чудо. Обирайте омріяний товар у будь-якому магазині, який є нашим партнером, визначайтеся з кількістю оплат, розраховуйтесь без комісій та прихованих платежів і тіштеся - можна загадувати нову мрію. До речі, купувати у розстрочку можна і в інтернет-магазинах. Дізнатись про усіх наших партнерів можна на сайті”, – каже керівник Направлення “Еквайринг” Кіровоградської філії ПриватБанку Олена Стоян. 

ПриватБанк надає можливість клієнтам оформити сервіс “Оплата частинами” і через месенджер Viber. Для використання бота досить вибрати в пошуку месенджера паблік-аккаунт «Оплата частинами» і натиснути на кнопку потрібної операції. За допомогою бота можна дізнатися доступний ліміт використання сервісів розстрочки «Оплата частинами» і «Миттєва розстрочка», оформити кредит, отримати інформацію за вже укладеними договорами і отримувати новини про вигідні пропозиції торгових мереж. 

Анжела Дзінзюра