21січня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Пенсійному фонді на Кіровоградщині пропонують сервіс і гарантують якість

СУСПІЛЬСТВО

У Пенсійному фонді на Кіровоградщині пропонують сервіс і гарантують якість

1502175547 pens

Розширюючи мережу сервісів для поліпшення обслуговування громадян, система Пенсійного фонду України гарантує високий рівень обслуговування та широкий спектр інформаційних послуг.

Зокрема,  веб-портал Пенсійного фонду – популярний та зручний механізм отримання інформації не тільки для пенсіонерів, а і для працюючих осіб, інформує начальник головного управління ПФУ Наталія  Сімонян.

Отримання інформації – не виходячи з дому

Зареєструвавшись на веб-порталі (www.portal.pfu.gov.ua), кожен працюючий громадянин має змогу бачити в своєму «особистому кабінеті» дані про те, чи сплачує роботодавець за нього внески, в якому розмірі, отримати відомості про спеціальний або пільговий стаж (за його наявності). Маючи такі дані, працівник може легко «контролювати» накопичення свого страхового стажу для майбутньої пенсії, і якщо виникають якісь питання, одразу розпочати їх вирішувати, а не чекати, коли настане пенсійний вік.

Пенсіонери завдяки сервісу можуть отримати дані з власної пенсійної справи, де зазначаються вид і сума призначеної пенсії, до того ж – з урахуванням усіх надбавок, підвищень, грошових допомог, індексацій та інших доплат.Крім того, на сторінках порталу є графіки прийому керівництва Пенсійного фонду, адреси управлінь Фонду; інформація про умови, порядок призначення, перерахунку та виплати пенсій; зразки бланків, заяв, інших документів, необхідних для призначення та перерахунку пенсій.

Як це працює?

Наприклад, громадянка Л. хоче дізнатися про свій страховий стаж. Що необхідно зробити?  Зареєструватися на веб-порталі, зайти в «Особистий кабінет» та переглянути наявну інформацію про особу. 

А буває так, що необхідних даних користувач не знайшов на веб-порталі. Що робити в такому разі? Вихід є: необхідно надіслати запит.

Наприклад, громадян Н. зареєструвався на веб-порталі Пенсійного фонду, щоб дізнатися про свій страховий стаж, із врахуванням проходження військової служби з липня 2000 року. Але необхідних даних цей користувач не знайшов, тому через веб-портал відправив запит щодо надання необхідної йому інформації. Наступного дня він отримав відповідь про те, що відомості про суми нарахованого грошового забезпечення військовослужбовця подаються до Пенсійного фонду військовими частинами, починаючи з червня 2016 року. Тож дані про свій стаж з червня 2016 року він може бачити на веб-порталі, а за період до червня 2016 року страховий стаж військовослужбовцям обчислюється на підставі довідки про проходження військової служби. 

Таким чином громадянин Н. за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України отримав інформацію та роз’яснення щодо свого страхового стажу – не виходячи з дому, не витрачаючи час і кошти на транспорт.