СУСПІЛЬСТВО
Юні екологи Кіровоградщини запропонували план дій з поліпшення екологічної ситуації регіону
- Останнє оновлення: 27 лютого 2018
Завершився фінальний етап обласного конкурсу «Вчимось досліджувати та охороняти природу».
Юні лісівники презентували свої дослідницько-експериментальні роботи в трьох секціях: «Юний дослідник», «Молодь за чисте довкілля» та «Юні господарі землі», інформує прес-служба КОУ ЛМГ.
У конкурсних роботах порушувались актуальні питання механізмів впливу різних аспектів діяльності людини на природні системи, закономірності реакцій біологічних об’єктів на антропогенні впливи. Тематика проектів стосувалася вивчення видового складу та біорізноманіття певних територій, охорони рідкісних видів тварин і рослин, вивчення лікарських рослин. У більшості робіт юні екологи запропонували план обґрунтованих дій щодо поліпшення екологічної ситуації регіону, в тому числі із залученням до екологічної просвіти учнівської молоді.
У фінальному етапі конкурсу брали участь 13 членів шкільних лісництв з різних куточків Кіровоградщини. У конкурсній боротьбі юні лісівники посіли три переможних місця.
У секції «Молодь за чисте довкілля» переможцями стали:
І місце: Антон Потєхін, учень 9 класу комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області імені Олени Журливої» (тема роботи: «Дослідження впливу магнітного поля на живі організми»); шкільне лісництво ДЕГО «Флора».
ІІІ місце: Наталія Андерс, учениця 8 класу Бірківської філії комунального закладу «Олександрівське навчально-виховне об’єднання № 2» (тема роботи: «Бобри – рятівники наших річок»). Бірківське шкільне лісництво.
У секції «Юні господарі землі»:
ІІІ місце: Дарія Матвієнко, учениця 10 класу Підлісненської філії «Олександрівське навчально-виховне об’єднання № 2» (тема роботи: «Фітопатологічні дослідження деревостанів Чорного лісу, рівень пошкодження деревостанів жуками короїдами»). Підліснянське шкільне лісництво.
