СУСПІЛЬСТВО
Андрій Райкович подякував кропивницьким комунальникам за гарну роботу у важких умовах
- Останнє оновлення: 05 березня 2018
Розчищення від снігу прилеглих до підприємств таприбудинкових територій, від бурульок – дахів, а також підготовка до ймовірної повені обговорювалися, зокрема, сьогодні, 5 березня, під час апаратної наради в міськраді.
Очільник Кропивницького Андрій Райкович вкотре нагадав власникам приватних торговельних точок, місць громадського харчування, аптек про необхідність порядку на територіях біля їхніх закладів.
«Ще раз висловлю подяку всім комунальним службам за роботи в тяжких погодних умовах. Молодці! Так працювати й надалі», – наголосив міський голова.
При цьому він зажадав, аби не припинялися роботи з вивозу снігу з громадських місць та посипання тротуарів протиожеледною сумішшю.
