СУСПІЛЬСТВО
Міський голова Кропивницького закликав містян активніше долучатися до прибирання обласного центру
- Останнє оновлення: 12 березня 2018
Зупинки громадського транспорту треба привести до ладу, відповідного якісного стану. На цьому наголосив сьогодні, 12 березня, під час апаратної наради міський голова Андрій Райкович.
«Це головна робота на найближчий тиждень для комунальних служб», – зазначив керівник міста.
Він наголосив, що до прибирання міста, коли складно, треба долучатися і військовим, і студентам, і приватним підприємствам.
Принагідно дав доручення подбати про універсальну снігоприбиральну машину, якої поки що обласному центру бракує.
«Треба звернути увагу й на ямкові ремонти. Сніг відкрив багато ям на проїжджій частині. Це заважає нормальному пересуванню містом. Це вимагає пришвидшення дорожних робіт», – зауважив Андрій Райкович.
