15грудня2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Для використанні в зоні АТО військовій прокуратурі Кіровоградського гарнізону передали конфісковану іномарку

СУСПІЛЬСТВО

Для використанні в зоні АТО військовій прокуратурі Кіровоградського гарнізону передали конфісковану іномарку

20180312 142201

Сьогодні, 13 березня, у дворі обласного управління юстиції пройшла безоплатна передача машини марки BMW військовій прокуратурі. 

Авто в подальшому перевезуть у Краматорськ, де його  використовуватимуть за призначенням.

«На цьому автомобілі в зоні АТО можна буде перевозити будь-яке обладнання та навіть боєприпаси», – зазначив керівник обласного управління юстиції Вадим Гуцул.

20180312 142126

«Вартість конфіскованої «євробляхи» близько 80 тисяч гривень, але митні платежі і збори передбачено в межах 200 тисяч гривень. Тож реалізація машини  на торгах була недоцільною, оскільки аналогічний автомобіль на ринку має значно нижчу вартість. Тому комісія прийняла рішення  дати оголошення на відповідному сайті для бажаючих отримати це авто безоплатно», – зауважив  начальник відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Андріій Проценко. 

Він додав, що на таке безплатне отримання конфіскованого майна  мають право військові формування, держустанови, благодійні організації, дитячі будинки тощо.

На виставлений автомобіль надійшло було дві заявки: від управління МНС (які вже отримали наприкінці минулого року Mercedes)  і військової прокуратури Кіровоградського гарнізону. Вибір упав  на останніх.

Раніше машина марки BMW належала громадянину України, в якого її конфіскували за рішенням суду за порушення митних правил при ввезені з-за кордону на територію України.