СУСПІЛЬСТВО
Кропивницький: під «Кіровоградгазом» стає гаряче
- Останнє оновлення: 15 березня 2018

Сьогодні зранку активісти почали підтягуватися до приміщення ВАТ «Кіровоградгаз». Їхні вимога – припинити самоуправство в обласному центрі і повернути тепло до домівок кропивничан та комунальних закладів.
Депутат Кіровоградської міської ради та директор Центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Олег Краснокутський заніс керівнику «Кіровоградгазу Олександру Гладкому письмову вимогу – відновити в повному обсязі газопостачання для теплогенеруючих підприємств Кропивницькому.
Зробити це активісти вимагають до 11.00 15 березня.
Поки що під будівлю звозять шини і запрошують долучатися до акції протесту небайдужих громадян.
