СУСПІЛЬСТВО
Подача газу в Кропивницькому відновлена
- Останнє оновлення: 15 березня 2018
Про це заявив голова правління ВАТ «Кіровоградгаз» Олександр Гладкий під час програми «Тема дня», де порушувалося питання «Кропивницький без газу – що робити?».

«Завдяки втручанню голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка, віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубко, Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента підприємство «ЦНТІ УНГА» отримало номінацію на березень місяць, через що подача газу на місто відновлена», – повідомив Олександр Гладкий.
Свої ж дії голова правління пояснив тим, що з початку опалювального сезону керівництвом міста не проводилися вчасні розрахунки за спожитий газ, що і спонукало до рішучих дій.
