28червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Подача газу в Кропивницькому відновлена

СУСПІЛЬСТВО

Подача газу в Кропивницькому відновлена

Про це заявив голова правління ВАТ «Кіровоградгаз» Олександр Гладкий під час програми «Тема дня», де порушувалося питання «Кропивницький без газу – що робити?».

15 9

«Завдяки втручанню голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка, віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубко, Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента підприємство «ЦНТІ УНГА» отримало номінацію на березень місяць, через що подача газу на місто відновлена», – повідомив Олександр Гладкий.

Свої ж дії голова правління пояснив тим, що з початку опалювального сезону керівництвом міста не проводилися вчасні розрахунки за спожитий газ, що і спонукало до рішучих дій.