СУСПІЛЬСТВО
Суд визнав протиправним рішення Петрокорбівської сільради щодо ОТГ
- Останнє оновлення: 20 березня 2018
Кіровоградський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Петрокорбівської сільської ради щодо надання згоди на створення ОТГ із центром у Новій Празі.
Таким чином, суд вказав на порушення процедури створення ОТГ, про які з самого початку означеного процесу громада заявляла на численних мітингах і зібраннях і які не хотіли помічати у владних кабінетах.
У ході судового засідання сільська голова Петрокорбівки Зоя Шепеленко пропонувала суду «на словах» підтвердити окремі факти, які мала подати задовго до цього у вигляді завірених належним чином документів. Не змогла вона надати й переконливих аргументів на користь своєї правоти в конфлікті з громадою.
На думку представника позивача в суді, керівника Новгородківської районної організації ВО «Свобода» Павла Дейнека, вказаним рішенням суд фактично підтвердив протиправність процедури прийняття рішення сільради, а відтак і зловживання Зої Шепеленко на посаді сільського голови.
«Я вважаю, що ця перемога дуже знакова у боротьбі громади за справедливість, оскільки вона продемонструвала селянам, що закон з самого початку був на їхньому боці. Безумовно, ми націлені допомагати селянам у їх прагненні встановити справедливість у селі. Відтак, про частину фактів зловживань з боку сільської голови вже повідомлено правоохоронні органи, частина фактів ще опрацьовується. Новгородківські свободівці зі свого боку зроблять все можливе, щоб вказані епізоди отримали належну оцінку від органів правосуддя», – наголосив правозахисник Павло Дейнеко.
