СУСПІЛЬСТВО
Юні снайпери Кіровоградщини
- Останнє оновлення: 20 березня 2018
У Петровому пройшов розіграш відкритого Кубку селища зі стрільби з пневматичної зброї, присвячений пам’яті тренера Михайла Смілова.

За підсумками змагань перемогу серед юнаків здобув кропивничанин КДЮСШ №3 Роман Копійка, срібло виборов його одноклубник Максим Коротєєв, третє місце посів вихованець ДЮСШ «Олімп» смт Петрове Руслан Бакун.
У змаганнях дівчат золото завоювала вихованка ДЮСШ «Олімп» смт Петрове Дарія Семенко, срібло та бронзу – спортсменки КДЮСШ №3 Вероніка Хитра й Анастасія Юрова.
У загальнокомандному заліку змагань перше місце посіла команда Кропивницького, друге місце в активі Петрівської ДЮСШ «Олімп», бронзові нагороди виборола команда «Бункер» м. Кривий Ріг.
