СУСПІЛЬСТВО
Із квітня у Кропивницькому розпочне роботу інтегрована «гаряча лінія»
- Останнє оновлення: 26 березня 2018
Оновлений програмний комплекс об’єднає всі комунальні підприємства міста. Відтепер, працівники аварійно-диспетчерської служби працюватимуть разом із операторами гарячої лінії в цілодобовому он-лайн режимі.

Ця система дозволить максимально зменшити паперову тяганину та прискорити строки вирішення питань, адже відразу після надходження заявки, оператори фіксують її та надсилають виконавцеві, який має негайно відреагувати та відзвітувати про виконання.
«За єдиним номером телефону, кожен громадянин зможе звернутися та вказати на певні недоліки чи то в пасажирському обслуговуванні, чи в медичному, або розповісти про проблеми у дитячому садку, школі – все це дуже значимо і важливо для активного соціального діалогу з громадою», – зауважив міський голова Андрій Райкович.
