28червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Японія сприятиме модернізації медичного обладнання в Петрівській ЦРЛ

СУСПІЛЬСТВО

Японія сприятиме модернізації медичного обладнання в Петрівській ЦРЛ

У березні в Посольстві Японії в Україні відбулась урочиста церемонія підписання грантових угод для фінансування сімох проектів безпеки людини КУСАНОНЕ-2018 року у сфері охорони здоров’я, реабілітації та освіти, зокрема, і в Кіровоградській області.

0422 lУчасть у заході взяли Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі та представники благодійних та громадських організацій. Уряд Японії надасть значне фінансування для поліпшення умов в закладах охорони здоров'я та освіти.  

Упродовж  2017 року  було розглянуто понад 400 заявок із різних регіонів України. Серед них Петрівський район – єдиний представник області, що  потрапив до списку переможців із проектом модернізації медичного обладнання в Петрівській центральній районній лікарні. Понад два мільйона гривень уже перераховано на районну молодіжну громадську організацію «Молода Петрівщина». 

У ІІ кварталі 2018 року там закуплять обладнання і передадуть на баланс КЗ «Петрівська ЦРЛ»  для подальшого використання в роботі. 

А вже наприкінці року делегація з Посольства Японії перевірить результати виконання програми.