СУСПІЛЬСТВО
Японія сприятиме модернізації медичного обладнання в Петрівській ЦРЛ
- Останнє оновлення: 29 березня 2018
У березні в Посольстві Японії в Україні відбулась урочиста церемонія підписання грантових угод для фінансування сімох проектів безпеки людини КУСАНОНЕ-2018 року у сфері охорони здоров’я, реабілітації та освіти, зокрема, і в Кіровоградській області.
Участь у заході взяли Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі та представники благодійних та громадських організацій. Уряд Японії надасть значне фінансування для поліпшення умов в закладах охорони здоров'я та освіти.
Упродовж 2017 року було розглянуто понад 400 заявок із різних регіонів України. Серед них Петрівський район – єдиний представник області, що потрапив до списку переможців із проектом модернізації медичного обладнання в Петрівській центральній районній лікарні. Понад два мільйона гривень уже перераховано на районну молодіжну громадську організацію «Молода Петрівщина».
У ІІ кварталі 2018 року там закуплять обладнання і передадуть на баланс КЗ «Петрівська ЦРЛ» для подальшого використання в роботі.
А вже наприкінці року делегація з Посольства Японії перевірить результати виконання програми.
