СУСПІЛЬСТВО
На Благовіщення ДП "Кіровоградтепло" завершує опалювальний сезон
- Останнє оновлення: 06 квітня 2018
У зв'язку з перевищенням середньодобової температури зовнішнього повітря +8º С протягом останніх трьох діб підприємство "Кіровоградтепло" завершує опалювальний період.
7 квітня 2018 року (з 00 год.) припиняється робота котельних ДП «Кіровоградтепло» для надання послуг централізованого теплопостачання та постачання теплової енергії, крім котельних окремих лікувальних закладів, які перебувають на технічному обслуговуванні, відповідно до клопотань власників котелень.
Теплові об’єкти підприємства будуть переведені на цілодобову автоматизовану систему охорони відповідними підрозділами управління поліції охорони в Кіровоградській області
