СУСПІЛЬСТВО
Понад 700 гектарів лісу висаджено на Кіровоградщині
- Останнє оновлення: 20 квітня 2018
Голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко та обласної ради Олександр Чорноіваненко разом із учнями шкільних лісництв й представниками громадськості висадили новий лісовий масив поблизу урочища «Чобіток» Оникіївського лісгоспу.

«Питання необхідності відновлення навколишнього природного середовища гостро постає перед суспільством і участь молоді у подібних акціях гарантує привернення уваги громадськості до вирішення екологічних проблем», – наголосив Сергій Кузьменко.

За 13 років проведення Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» на Кіровоградщині її учасниками було висаджено понад 700 гектарів лісу.
