27червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Соціальна реабілітація для учасників АТО у Кропивницькому

СУСПІЛЬСТВО

Соціальна реабілітація для учасників АТО у Кропивницькому

На базі Кіровоградського обласного госпіталю для ветеранів війни за підтримки посольства України в Америці реалізується дороговартісний проект по створенню умов соціальної реабілітації та адаптації для учасників АТО. 

20 9

Про це повідомила  координатор проекту ГО «Компас» Анна Колєва під час зустрічі з громадськістю.

Перший рівень цього унікального проекту – створення кімнати соціальної адаптації, яка нагадуватиме однокімнатну квартиру, де все максимально облаштовано, аби людина, що потребує підтримки могла перебувати там максимально дового. Також, це можливість долучити до процесу рідних, які зможуть бути поруч із пацієнтом під час реабілітації.

Другим етапом стане створення на території госпіталю масштабного спортивного майданчику, що матиме 12 тренажерів, 6 з яких – для людей із фізичними вадами. Усі учасники бойових дій за посвідченням можуть приходити сюди й безкоштовно займатися спортом.