СУСПІЛЬСТВО
Кропивницькі спецпризначенці долучилися до озеленення обласного центру
- Останнє оновлення: 21 квітня 2018

Сьогодні, у третю суботу квітня, військовослужбовці 3-го окремого полку спеціального призначення долучилися до акції до Дня довкілля.
Про це повідомляє неофіційний сайт полку.

Військові відвідали алею пам’яті на Козачому острові, що в Кропивницькому, та перевірили стан дерев, висаджених там раніше. Частину з них замінили молодими саджанцями дуба червоного, решту полили та підв’язали.
Бійцям полку допомагав дендролог Євген Ткачук, який визначив стан уже висаджених дерев та розповів, як правильно за ними доглядати.

