22жовтня2021

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Депутат міської ради Віталій Бєлов захищає інтереси кропивничан чи власні?

СУСПІЛЬСТВО

Депутат міської ради Віталій Бєлов захищає інтереси кропивничан чи власні?

Сьогодні на сесії міської ради, зокрема, мало розглядатися питання щодо зміни цільового призначення земельної ділянки по вулиці Попова, 9 корпус 2 у Кропивницькому.

24 15

Ця ділянка свого часу була виділена під будівництво житлового будинку. За словами її власника, Романа Сидорова, порадившись зі спеціалістами та мешканцями будинку, він вирішив змінити рішення й побудувати там дитячий магазин. Розробивши всю необхідну документацію власник зібрав підписи від мешканців на підтримку даного проекту, але для цього треба також змінити цільове призначення ділянки.

24 16

Під час виступу на сесії Роман Сидоров доповів, що депутат міської ради Віталій Бєлов перешкоджає будівництву, зібравши підписи мешканців будинку проти забудови, адже поруч із згаданою ділянкою побудовані його МАФи й конкуренти поруч йому не потрібні. 

Щодо підписів, зібраних Бєловим, Сидоров розповів, що ті він назбирав, повідомивши машканцям про будівництво торговельного комплексу, через який знесуть дитячий майданчик, розташований поруч із будинком.

За словами ж самого Бєлова, він – проти будівництва через комунікаційні мережі, які розташовані під землею, хоча його магазини, зведені поруч, збудовані саме на них.

24 17

Роман Сидоров наголосив, що  ніхто не збирається будувати щось на мережах, там достатньо місця, аби обійти їх (розмір ділянки 1000 квадратних метрів).