СУСПІЛЬСТВО
Кіровоградщина: проти «дроворубів» порушили кримінальну справу
- Останнє оновлення: 02 травня 2018
Перед судом постануть двоє жителів, які обвинувачуються у незаконній порубці дерев на території Бобринецького району.
Новоукраїнська місцева прокуратура скерувала до Бобринецького районного суду для розгляду по суті два обвинувальних акти відносно двох жителів Бобринецького району, які незаконно вирубали дерева роду «Ясен звичайний» та «Дуб звичайний», інформує прес-служба прокуратури області.
Своїми діями порушники закону спричинили шкоду навколишньому природному середовищу на понад 25000 гривень.
