23березня2019

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Залізничники Знам’янки: така реорганізація зробить щойно створену громаду фінансово неспроможною

СУСПІЛЬСТВО

Залізничники Знам’янки: така реорганізація зробить щойно створену громаду фінансово неспроможною

У Кропивницькому пройшла прес-конференція учасників страйкового комітету локомотивного депо Помічна.

156

Нагадаємо, що нещодавно в Помічній відбувся масовий мітинг проти реорганізації локомотивного депо, що підпорядковане Одеській залізниці (Добровеличківського району). 

«З початку квітня по депо поповзли чутки про те, що нас буде розчленовано на дві складові частини. Цех ремонту, який зараз прилягає до нашого депо, відійде до локомотивного депо ім. Т. Г. Шевченка, а цех експлуатації, який налічує 642 працівника, відійде в підпорядкування локомотивного депо Знам’янка», – розповів журналістам голова страйкому депо Помічна Сергій Ващенко.

Сьогодні в Помічній мешкає близько 10000 чоловік. З них майже 1000  працюють у депо. ПДФО надходить до бюджету тих міст, де є основна база. Це означає, що частина надходжень піде у Знам’янку, а інша – взагалі у Черкаську область. Залізничники Помічної обурюються і вимагають запобігти такому несправедливому розподілу коштів.

До того ж, вони переконані, що така реорганізація в подальшому призведе не тільки до скорочення робочих місць, а й до того ж зробить щойно створену громаду фінансово неспроможною.

Учасники прес-конференції наголосили, що страйковий комітет вимагає припинити знищення локомотивного депо та дати колективу можливість працювати в нормальному та цілісному режимі. В іншому випадку, вони будуть змушені перейди до більш радикальних дій, а саме – до страйку.

Читайте також Помічнянська громада не віддаватиме зароблені залізничниками гроші

Фото Тетяна Пташник