23березня2019

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Медійна Кіровоградщина: реальні історії, що мотивують та надихають

СУСПІЛЬСТВО

Медійна Кіровоградщина: реальні історії, що мотивують та надихають

У Кропивницькому пройшла підсумкова прес-конференція за результатами проекту «Я – Медіа», що реалізовувався громадською організацією «Фундація прав людини».

16 10

Три області України (Кіровоградська, Черкаська, Львівська) протягом шести місяців працювали у сфері медіа-адвокації та поширювали найкращі практики блогінгу серед громади. Особливу увагу учасники проекту приділили внутрішньо переміщеним жінкам.

«Я точно знаю, те, що ми започаткували і над чим так сумлінно працювали, вже ніколи не закінчиться. Ми й надалі продовжимо діяти, наповнюватися та розвиватися», – наголосила координаторка проекту в Кіровоградській області Ірина Ткаченко.

У наш час, у контексті реформ децентралізації, громади відчувають брак медійних інструментів, адже журналісти не часто навідуються у найвіддаленіші райони, і громадянам самим треба вчитися професійно висвітлювати власне життя та життя громади.  Адже інформаційний вакуум завжди заважає змінам.

«Я – медіа – це реальні люди та історії, що мотивують та надихають до змін у житті. Адже вони залежать від кожного з нас. Саме з того моменту, коли ми починаємо говорити та розповідати, – починаються зміни», – поділилася враженнями журналістка, громадська активістка, авторка проекту «Зміни» Вікторія Семененко.

Одним із направлень проекту також стало поширення медійних і блогерських  практик в освітянські спільноти. Інноваційні погляди вчителів міста допомогли знайти новий підхід до виховання майбутнього покоління.

«Нова українська школа спонукає до новацій – нові компетенції, володіння новими знаннями та вміння активно працювати у новому форматі. Адже діти розвиваються дуже швидко й ми маємо встигати за ними та постійно демонструвати прогресивне і разом з ними вчитися», – наголосила учасниця проекту, керівниця гуртка «Медіа-світ» Ольга Івашура.