21березня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Прокуратура Кіровградщини співпрацює із Всеукраїнським рухом проти політичної корупції «Під контролем»

СУСПІЛЬСТВО

Прокуратура Кіровградщини співпрацює із Всеукраїнським рухом проти політичної корупції «Під контролем»

Прокуратура Кіровоградщини продовжує активно співпрацювати з громадськими активістами щодо боротьби з таким негативним явищем, як корупція.

Триває співпраця з представниками Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем», поінформували у відомчій прес-службі. 

Так лише за березень-квітень поточного року за матеріалами наданими представниками цієї організації складено 12 адміністративних протоколів за ч. 1 та ч. 2 ст. 172-6 КУпАП ( порушення вимог фінансового контролю) щодо депутатів та посадовців місцевого самоврядування. Окрім того, за повідомленнями Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» розпочато досудові розслідування у шести кримінальних провадженнях за ознаками злочину, передбаченого ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України. Основні порушення, які допускають депутати та посадові особи місцевого самоврядування - несвоєчасність подання електронної декларації про доходи, а також неповідомлення про зміни у майновому стані. 

Нині за наслідками опрацювання наданих рухом «Під контролем» повідомлень Управлінням захисту економіки в області складено адмінпротоколи за ч 1 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю) стосовно трьох депутатів Маловисківської районної ради. Ще два аналогічних протоколи складено відносно двох депутатів Вільшанської районної ради та один відносно депутата Кіровоградської районної ради. Натомість за наслідками судового розгляду трьох протоколів про адміністративні правопорушення стосовно вимог фінансового контролю відносно депутата Кіровоградської обласної ради судом ухвалено рішення – депутата визнано винним та застосовано щодо нього стягнення у виді штрафу. Також є рішення суду по розгляду адмінпротоколів щодо двох депутатів Гайворонської міської ради. Депутатів визначно винними за ч. 1 ст 172-6КУпАП та застосовано стягнення у вигляді штрафу.