СУСПІЛЬСТВО
На Кіровоградщині триває боротьба із перевізниками-порушниками
- Останнє оновлення: 21 травня 2018
В області у рамках реалізації комплексу профілактичних заходів під назвою «Перевізник» виявлено 29 власників транспортних засобів, які здійснювали перевезення пасажирів із порушенням вимог діючого законодавства.

Зокрема, не утримували транспорт у належному технічному та санітарному стані, не мали відповідних дозвільних документів, не дотримувалися режиму руху автобусів та відмовляли у перевезенні пільговим категоріям громадян.
«За невиконання цих умов від початку поточного року було розірвано договори із шістьома перевізниками-порушниками»,– про це повідомив під час апаратної наради в облдержадміністрації директор департаменту інфраструктури та промисловості Олександр Корнюша.
