СУСПІЛЬСТВО
Нещасливе дитинство шістьох маленьких кропивничан
- Останнє оновлення: 29 травня 2018
У Кропивницькому шестеро немовлят, від яких відмовилися батьки, мешкають в обласній лікарні.

«Ці діти, віком від двох до чотирьох місяців, пройшли курс лікування, а зараз чекають на перевід до Будинку дитини», – розповіла завідуюча відділенням Інна Кожухар.
Нині всіма малюками займаються спеціалісти служби у справах дітей.
Сподіваємось, що ці маленькі кропивничани дуже швидко знайдуть свою родину, адже не залежно від того, які причини спонукали батьків покинути немовлят, їхнє дитинство, принаймні зараз, щасливим не назвеш.
