СУСПІЛЬСТВО
Сортуючи сміття школярі Помічнняської ОТГ озеленюватимуть місто
- Останнє оновлення: 02 червня 2018

Віднині у помічнянських школах правильно сортуватимуть сміття.

Це – дієвий спосіб припинити засмічення свого міста і планети в цілому, вирішили в громаді.
Коштом міського бюджету закупили для усіх шкіл Помічнянської ОТГ контейнери для роздільного сортування сміття: пластику, паперу та скла.
Діти, батьки та вчителі вирішили кошти, отримані від реалізації вторинної сировини, спрямувати на придбання саджанців.Тож, уже восени з’явиться алея молодих дерев.
Раніше у Помічнянських школах почали збирати батарейки.
«Громада починається з тебе, Україна починається з тебе, Земля починається з тебе!», – під таким гаслом юні помічнянці вчаться бути екологічно відповідальними.
