СУСПІЛЬСТВО
Іван Довбиш розповість про побори в одній із лікарень Кіровоградщини
- Останнє оновлення: 05 червня 2018
Депутат облради від фракції ВО «Свобода» Іван Довбиш заявляє, що він припинив побори в обласній лікарні.
До нього звернулися громадяни з проханням втрутитися та допомогти їм у відстоюванні права на безоплатну медичну допомогу. Як розповіли пацієнти лікарні, вони приїхали за направленнями до обласної лікарні з Олександрівського району, щоб пройти обстеження, здати аналізи та пролікуватися.
Іван Довбиш, реагуючи на звернення, приїхав до медичного закладу та безпосередньо пересвідчився в тому, що з однієї людини вимагали та взяли 18 гривень, мотивуючи тим, що гроші необхідно заплатити за медичну картку в реєстратурі. В іншому випадку вимагали 250 гривень за здачу аналізів. Депутат Іван Довбиш допоміг заявниці – пішов разом із недужою по кабінетах і скрізь їй надали безкоштовну медичну допомогу.
Депутат, за його словами, зафіксував на відео процедуру незаконних поборів коштів із громадян без оформлення документації.
Іван Довбиш викликав поліцію та подав заяву про скоєння злочину, надавши всі необхідні пояснення.
Уже завтра, 6 червня, о 13:00 депутат Довбиш стосовно подій у лікарні проведе брифінг за адресою: вул. Дворцова, 28, каб. № 7.
