СУСПІЛЬСТВО
Кропивницький: завжди приємно відчувати тепло сердець
- Останнє оновлення: 06 червня 2018
В обласному центрі на території гімназії ім. Т. Г. Шевченка пройшов благодійний арт-пікнік на підтримку організації матерів дітей та молоді з інвалідністю «Серце матері», під час якого було зібрано 5208 гривень на облаштування центру молоді з інвалідністю «Сильні духом».

Підтримали цей захід Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг, музичні гурти «EFIR», «Місто доріг», обласна федерація брейк-дансу «Showroom», танцювальний колектив «Форсайт».

«Завжди приємно відчувати тепло багатьох сердець, які вболівають та допомагають у здійсненні багатьох дитячих мрій та побажань!», – подякувала за підтримку організаторам на своїй сторінці у соцмережі велика родина «Серце матері».

