27червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Трагедія в Олександрії: відпочинок біля озера став останнім

СУСПІЛЬСТВО

Трагедія в Олександрії: відпочинок біля озера став останнім

На Кіровоградщині загинув 31-річний мешканець Олександрії.

07 10

Трагедія сталася на озері. 

Чоловік, за попередньою інформацією, відпочивав із товаришами. Вони й витягли його з води.

Працівники місцевої поліції отримали повідомлення від медиків, які прибули на місце події.

Наразі відкрито кримінальне провадження. Тіло направлено на експертизу.

За попередніми даними, ознак насильницької смерті не виявлено, причина загибелі – утоплення.

http://alnews.com.ua

Читайте такожМешканці Кіровоградщини, дбайте про власну безпеку!