СУСПІЛЬСТВО
Трагедія в Олександрії: відпочинок біля озера став останнім
- Останнє оновлення: 07 червня 2018
На Кіровоградщині загинув 31-річний мешканець Олександрії.

Трагедія сталася на озері.
Чоловік, за попередньою інформацією, відпочивав із товаришами. Вони й витягли його з води.
Працівники місцевої поліції отримали повідомлення від медиків, які прибули на місце події.
Наразі відкрито кримінальне провадження. Тіло направлено на експертизу.
За попередніми даними, ознак насильницької смерті не виявлено, причина загибелі – утоплення.
Читайте також: Мешканці Кіровоградщини, дбайте про власну безпеку!
