СУСПІЛЬСТВО
Молодь Кропивницького зробить місто охайнішим
- Останнє оновлення: 08 червня 2018
Школярі та студенти Кропивницького, прибираючи парки та сквери, заробляють кишенькові гроші.

Цьогоріч на оплату громадських робіт молоді у міському бюджеті передбачено 200 тисяч гривень.
Нині сформовано 4 загони по 30 підлітків у кожному. Чотири години щодня вони збирають сміття, виривають траву й замітають території обласного центру.
«Трохи заморилися. Але ми працюємо задля благоустрою нашого міста. Ну й, звісно, хочемо заробити грошей», – розповів учасник зеленого загону Андрій Барамба.
Нині юнаки та дівчата вже навели лад у деяких куточках міста, та, на жаль, для них є ще достатньо роботи, аби Кропивницький став охайнішим.


