СУСПІЛЬСТВО
Андрій Райкович: Час оптимізувати роботу зі створення ОСББ
- Останнє оновлення: 11 червня 2018
Треба завершувати реформування житлово-комунального господарства міста в частині створення ОСББ, наголосив сьогодні, 11 червня під час апаратної наради в міськраді Кропивницького міський голова Андрій Райкович.
«Час оптимізувати роботу по створенню ОСББ, розпочати високоякісний процес вибору керуючих компаній. ЖЕКи не мають самоусуватися від цього процесу», – зазначив очільник міста.
Андрій Райкович закликав керівника ЖКГ Віктора Кухаренка та свого профільного заступника Олександра Мосіна не втрачати контакт із керівниками ОСББ. Комунікація з ними має бути максимально оптимізована вже найближчим часом. Час наближатися до кращого обслуговування будинків.
«Посильте професійну увагу в роботі з керівниками ОСББ», – порадив очільник міста керівникам галузі.
Принагідно Андрій Райкович наголосив, що треба встановити чіткі межі ОСББ.
«Роботи тут непочатий край. Маємо можливість залучити зовнішні кредити. В разі їх вчасного освоєння, вони будуть пільговими для утеплення, удосконалення теплопостачання тощо», – зауважив міський голова.
