СУСПІЛЬСТВО
В Олександрівському лісгоспі на Кіровоградщині провели екскурсію для допитливих гостей
- Останнє оновлення: 12 червня 2018

Учні Несватківської школи, які нині відпочивають у пришкільному таборі «Веселкове літо», завітали на екскурсію до Олександрівського лісгоспу.
Екскурсію для дітей провели працівники державної лісової охорони, поінформували в ДП «Олександрівський ЛГ».
Гостям сподобалися декоративні рослини, вони побували в теплиці та розсаднику Бірківського лісництва, у цеху переробки деревини.
Ллісівники продемонстрували систему відеонагляду за лісовими масивами та техніку для гасіння лісової пожежі. Відповіли дорослі й на численні дитячі запитання.

