17лютого2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Наталія Кезик: Не розумію фермерів, які бояться кредитів і користуються застарілою технікою

СУСПІЛЬСТВО

Наталія Кезик: Не розумію фермерів, які бояться кредитів і користуються застарілою технікою

35189879 1070864716402391 5086204794247315456 n

Сьогодні, 13 червня, топ-менеджери Кіровоградської філії ПриватБанку та голова фермерського господарства з Добровеличківського району Наталія Кезик   зустрілися  з журналістами місцевих ЗМІ та  розповіли про важливість фінансової підтримки малого та середнього бізнесу і переваги кредитування у ПриватБанку.

«Нині я з гордістю можу сказати, що вперше в історії нашої філії активи МСБ досягли рекордної відмітки у сто мільйонів гривень. Ми говоримо про «живі кошти», інвестовані у регіональний малий та середній бізнес. Це - перемога. Для порівняння, станом на 1 січня 2017 року банк інвестовав лише 27 мільйонів гривень. Такий результат говорить про ступінь довіри до нашої фінустанови, за що ми вдячні і клієнтам, і нашим колегам»,–зазначив  заступник директора Кіроворадської філії ПриватБанку Олексій Харін.

ПриватБанк, як один із державних банків, які уповноважені здійснювати виплати за державними програмами підтримки аграрного сектору економіки, допомагає аграріям отримувати компенсації за п’ятьма державними програмами.

НаКіровоградщині минулого року аграрії регіону подали понад 80 заявок на компенсацію, з початку нинішнього – вже 123. 

Нинішнього року можливістю купівлі техніки з частковою компенсацією її вартості скористалися понад 1200 фермерських господарств та агропідприємств України, а сума виплачених держкомпенсацій за заявками клієнтів ПриватБанку перевищила 22,6 млн грн. Найактивнішими учасниками програми стали фермери та агрокомпанії Кіровоградської області, саме наш регіон утримує лідерські позиції за кількістю поданих заявок на компенсацію вартості придбаної с/г техніки. Так, станом на сьогодні фермерськими господарствами уже подано  більше 120 заявок та отримано мільйон гривень компенсації. 

«ПриватБанк  - клієнтоорієнтований банк, ми дослухаємось до потреб наших клієнтів. Спеціально для аграріїв нами розроблено та запроваджено програму «АгроКУБ», яка вирізняється особливими умовами кредитування, що дозволять максимально забезпечити фінансування їх потреб на термін до 12 місяців.  Відмінність від «КУБу» - у врахуванні  сезонності роботи аграріїв та адаптованості графіків погашень. Ми пропонуємо фермерським господарствам сезонні «кредитні канікули». Кредит можна погашати таким чином: перші 6 місяців виплачувати тільки відсотки, решту 6 місяців – суму боргу з відсотками рівними частинами. Щоб отримати кошти, потрібно лише заповнити заявку на сайті проекту або звернутись до будь-якого відділення ПриватБанку», – наголосила керівник напрямку кредитування малого та середнього бізнесу Кіровоградської філії Яна Дейкун.

«Наше господарство має 15-річний досвід співпраці з ПриватБанком, жодного разу не пошкодувала, що співпрацюю саме з ними. Мене часто запитують, де я беру гроші на придбання нової техніки, відповідь проста – кредитування. Я не розумію тих фермерів, які бояться кредитів, користуються застарілою технікою. Моя техніка сама на себе заробляє – один день в оренді дає мені змогу оплатити за користування кредитом за місяць», –розповіла Наталія Кезик. 

Банк має спеціально створені та адаптовані програми фінансування. Так, цього року вже 13 ОСББ Кіровоградщини отримали кредитів за державною програмою енергозбереження на загальну суму у 4 млн грн. Отримати фінансову підтримку найбільшого державного банку можуть підприємці найрізноманітніших сфер діяльності: від IT-технологій до сільського господарства.

Анжела Дзінзюра