СУСПІЛЬСТВО
Максим Баланенко – кропивницьким журналістам: Ми виконуємо спільну справу – захищаємо людину праці
- Останнє оновлення: 14 червня 2018
Зустріч голови Федерації профспілок області Максима Баланенка із журналістами приурочили нагородженню переможців конкурсу на краще висвітлення профспілкової тематики.
Подібні заходи давно стали традиційними. Впродовж майже 20 років, ФПО та її членські організації проводять конкурс, відзначаючи тих працівників преси, які беруть участь у профспілкових заходах і неупереджено їх висвітлюють.
Як зазначив Максим Баланенко, журналістам сьогодні доводиться працювати у непростих умовах, власне, як і профспілковим працівникам, але вони залишаються борцями: сміливо висвітлюють злободенні теми, відкрито називають імена порушників закону, викривають ганебні явища сьогодення, несуть у маси слово правди.
«Є надія, що завдяки майстрам слова світ стане добрішим і чистішим і висловлюємо солідарність із представниками пера. Ми виконуємо спільну справу – захищаємо людину праці, боремося з негативними явищами», – зауважив профспілковий лідер.
Дипломів удостоїлися редактор ТГ «Ранок» філії ПАТ «НСТУ» «Кіровоградська регіональна дирекція» Олена Франтасова, редактор телекомпанії ТТV Оксана Васильєва, кореспондент обласної газети «Народне слово» Світлана Костенко, кореспондент Всеукраїнської газети «Діалог» Лариса Барановська, редактора обласної газети «Кіровоградська правда» Любов Попович.
Марія Іванова, фото автора
