27червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Команда з Олександрії взяла участь у чемпіонаті України з автокросу

СУСПІЛЬСТВО

Команда з Олександрії взяла участь у чемпіонаті України з автокросу

У Дніпрі пройшов чемпіонат України з автокросу, в якому взяла участь команда з Кіровоградщини «Авто-мото клуб «Олександрія». Про це повідомив тренер команди Володимр Крисько на своїй сторінці у Фейсбук

12

Хлопці повернулися додому з такими результатми: перше місце в клaсі «Юніор» – Тимофій Гонтовий, перше місце у восьмому клaсі кузовні aвтомобілі до 1600 куб.м тa перше місце в клaсі Бaггі до 1600 куб.м – Сергій Млявих.

У командному заліку спортсмени Кіровоградщини посіли друге місце.

14